• Witamy po wakacjach!

• Serdecznie witamy naszych Przedszkolaków i Rodziców

po wakacyjnej przerwie w nowym roku szkolnym 2023/2024.

Mamy nadzieję, iż wypoczęci i z uśmiechem na twarzach wracacie do przedszkola.

Informacja dla Rodziców dotycząca nowego roku przedszkolnego 2023/2024

·         Publiczne Przedszkole w Kunowie jest czynne w godzinach 6.00 – 16.00.

·         Dzieci należy przyprowadzać do przedszkola najpóźniej do godziny 8:30.

·         Rok szkolny rozpoczyna się 1 września. W dniach 1 i 4 września nie ma dowozu dzieci gimbusem.

·         W dniach 5- 8 września odjazdy gimbusów odbywają się o godzinę wcześniej niż w stałym

rozkładzie jazdy.

·         Zajęcia grup V i VI/ Pani Aleksandry Kwapisz i Pani Iwony Rej/ odbywają się w budynku szkoły w salach

nr 5 i 6.

·         Zebranie z Rodzicami odbędzie się 30 sierpnia /w środę/ o godz. 16.30. Na zebraniu będą omawiane wszystkie najistotniejsze sprawy związane z organizacją całego roku, podpisywane dokumenty. W związku z tym prosimy rodziców o przybycie na spotkanie.