• Witamy po wakacjach!

Serdecznie witamy naszych przedszkolaków i ich Rodziców po wakacyjnej przerwie!
            Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości.
            Wszystkim Milusińskim życzymy, aby czas spędzony w przedszkolu upłynął im na wesołej i radosnej zabawie, a Rodzicom udanej współpracy z naszą placówką.

Informacja dla Rodziców dotycząca nowego roku przedszkolnego 2024/2025

Publiczne Przedszkole w Kunowie jest czynne w godzinach 6:00 – 16:00.

Dzieci należy przyprowadzać do przedszkola najpóźniej do godziny 8:30.

Rok szkolny rozpoczyna się 2 września. W tym dniu nie ma dowozu dzieci gimbusem.

W dniach 3 - 6 września odjazdy gimbusów odbywają się o godzinę wcześniej niż w stałym rozkładzie jazdy.

Zajęcia grup V i VI/ Pani Moniki Połowniak i Pani Jolanty Żeber/ odbywają się w budynku szkoły w salach nr 5 i 6.

Zebranie z Rodzicami odbędzie się 28 sierpnia /w środę/ o godz. 16:30

w budynku  przedszkola.

Na zebraniu będą  omawiane wszystkie najistotniejsze sprawy związane  z organizacją  całego roku, podpisywane dokumenty. W związku z tym prosimy Rodziców o przybycie na spotkanie.